...محلی برای پرورش فکر و ایجاد تغییر و تحول
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

 گارانتی بازگشت وجه

 تمامی محصولات موجود در وب‌سایت «مجموعه آموزشی متامرفیک» دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 100 روز پس از خرید است؛ چنانچه پس از خرید هر یک از محصولات به هر دلیلی احساس نارضایتی داشتید، می‌توانید درخواست عودت وجه کرده و تمام وجه پرداختی خود را پس بگیرید !!!

چرا گارانتی بازگشت وجه 100درصدی داریم؟

اولین دلیل اینست که تیم مدیریتی مجموعه متامرفیک تماما تلاش می کند تا با نظارت و دقتی که در تولید محصولات خود به خرج می دهد، ابتدا از کیفیت محصولات خود اطمینان حاصل کرده و سپس آنها را در اختیار دانش پذیران خود قرار دهد چرا که برای وقت و انرژی شما عزیزان احترام قائل بوده و اعتماد شما به خود را بزرگ‌ترین سرمایه می‌داند.

دلیل دیگر اینست، اگر فروشنده‌ای به ما این اطمینان را بدهد، پول‌مان که برای بدست آوردنش بسیار زحمت کشیده‌ایم از بین نخواهد رفت و می توانیم در صورت عدم رضایت آن را پس بگیریم، یقینا آسودگی خیال و احساس خوشایند خواهیم داشت بنابراین، بر آن شدیم که همین حس خوشایند و لذت‌بخش را برای شما دانش پذیران عزیز نیز قائل شویم تا شما نیز با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنید و این مورد دلیلی برای تردید شما نباشد؛ در واقع قصد داریم ریسک شما را به صفر برسانیم (این ریسک را خودمان متقبل شویم) تا دغدغه شما صرفا آموزش و یادگیری باشد؛ پس دیگر هیچ تردیدی به خود وارد نکنید و بهترین تصمیم را برای خود بگیرید.

دقت داشته باشید کلیه محصولات مجموعه آموزشی متامرفیک از منابع معتبر، سودمند و اثربخش هستند و خواهند بود به شرطی که تمرینات داده و خواسته شده را بدون هیچ قضاوت، با دقت عمل بالا و به صورت منظم انجام دهید و آنها در عمل به کار بگیرید. همواره در تلاشیم تا محصولات‌مان با توضیحاتی که در خصوص هریک از آنها ارائه می‌دهیم کاملا منطبق و یکسان باشند، چنانچه این طور نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه دهید.

 

از شما تقاضا داریم چنانچه تصمیم به استفاده از شرایط گارانتی بازگشت وجه گرفتید، نقاط ضعفمان را به ما گوشزد کنید تا بتوانیم خود را اصلاح کنیم و بهتر شویم، بی‌شک تذکرات شما عزیزان برای ما لطف بزرگی بوده و هدیه‌ای ارزشمند هستند، از این جهت از شما بسیار ممنون خواهیم بود.

 

شاید سئوال پیش بیاید که آیا کسی از این شرایط سوء استفاده نمی‌کند؟!

در پاسخ باید گفت، واقعیت این است افرادی که اهل آموزش و یادگیری و توسعه فردی هستند شخصیتی فراتر از این حرف‌ها دارند و بسیار کمتر به فکر سوء استفاده می‌افتند،

همچنین مجموعه متامرفیک آنقدر به محصولات خود اعتماد دارد که احتمال پیش آمدن بازگشت وجه بسیار اندک و تقریبا "نزدیک به صفر" خواهد بود! ما اطمینان داریم که هر شخصی با اجرای دقیق و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات، نتایج فوق‌العاده‌ای خواهد گرفت و صدها برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیرمستقیم بدست خواهد آورد و هیچ‌گاه به فکر این موضوع نخواهد افتاد!

از طرف دیگر، هر فردی که آموزشی را خریداری می‌کند و برای یادگیری آن وقت می‌گذارد و به همه تمرینات و نکات گفته شده در آن توجه کامل می‌کند اما نتیجه محسوسی نمی‌گیرد، طبیعتا حق اعتراض و مطالبه را باید داشته باشد.

انتظار اینست که هر آموزشی براساس ادعاهای مطرح شده در توضیحاتش، کاملا مفید و کاربردی و عملیاتی باشد تا بتواند تاثیر مثبتی در مسیر زندگی و موفقیت افراد ایجاد کند بنابراین، چنانچه آموزشی فاقد این مشخصات و ویژگی‌ها باشد مطمئنا نباید پرداختی هم برای آن انجام شود و عودت وجه کمترین کاری است که برای جبران می‌بایست انجام گردد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

برای ارسال درخواست بازگشت وجه خود کافیست به این آدرس support [a] metamorphic.ir ایمیل بزنید و درخواست خود را به همراه اطلاعات تماس برای ما ارسال نمایید، پس از آن راهنمایی لازم جهت رسیدگی به درخواست شما انجام خواهد شد.
از شما تقاضا داریم پیش از ارسال درخواست خود، مسئله و سئوال‌هایتان را با ما در میان بگذارید و بپرسید، مطمئن باشید که تمام تلاش ما جلب رضایت کامل شماست.  

 

دقت داشته باشید، گارانتی بازگشت وجه شامل خریداری کتاب و همچنین سمینارها و کارگاه‌های حضوری نمی‌شود و تنها برای محصولات و دوره های انلاین و غیرحضوری قابل استفاده است.

 

 با تشکر و احترام
شاد و دلنشین باشید