...با سرمایه گذاری روی خودت آینده ات رو بساز
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

آکادمی متامرفیک، محلی برای تغییر و تحول، رشد مهارت های فردی، توسعه کسب و کار، یادگیری مهارت بیزینس کوچینگ و دیجیتال بیزینس کوچینگ و نیز کسب دانش دیجیتال مارکتینگ

 

توسعه کسب و کار

بازاریابی، فروش، شبکه سازی، توسعه محصول و توسعه بازار و... همگی دانش های موثر بر توسعه کسب و کار هستند که اگر به صورت اصولی و درست بکار گرفته شوند باعث افزایش درآمد و سودآوری در هر کسب و کار خواهند شد.

وارد شوید...

 

تحول و رشد فردی

رشد و توسعه فردی، همان چیزی است که می تواند شما را به موفقیت برساند. فراموش نکن که هیچکس به جزء خودت مسئول تحول و رشد تو نیست؛ پس همین حالا شروع کن! یادت باشه که رشد تدریجی و مستمر، ماندگار می ماند.

شروع کن...

 

 

رسانه های آموزشی

رسانه های آموزشی از ابزارها و ملزومات موثر در فرآیند آموزش و یادگیری هستند که بر عمق و وسعت یادگیری می افزایند و باعث رشد و ارتقاء می شوند. در این قسمت پادکست های آموزشی و ویدئوهای آموزشی متنوع شامل گفتگو با اساتید، معرفی بزرگان و کتب مدیریتی و... قرار داده شده است.

وارد شوید...

 

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار نوعی اهرم رشد محسوب می شود. امروزه اگر کسب و کاری از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال استفاده نکند، محکوم به شکست خواهد شد! در این قسمت با اجزاء و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، مفاهیم و کاربرد هر یک به طور کامل آشنا خواهید شد.

شروع کن...

 

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت