...با سرمایه گذاری روی خودت آینده ات رو بساز
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

اصول و مبانی رشد و توسعه کسب و کار

 مدیریت کسب و کار چیست؟

هر کسب و کار برای رشد، سوددهی و بقاء خود نیاز به هدف گذاری، برنامه ریزی، سازماندهی، تامین نیروی انسانی و تامین مالی، بازاریابی و فروش، تعیین استراتژی، سیستم سازی، نظارت و کنترل دارد؛ برای انجام و اجرای صحیح هر یک از موارد فوق نیز می بایست اصول و مبانی هر بخش توسط شخصی و یا تیمی متخصص انجام گیرد. کسب و کارها انواع مختلفی دارند مانند کسب و کارهای تجاری، کسب و کارهای اینترنتی، کسب و کارهای خانگی و خانوادگی و... .

تعریف کسب و کار چیست؟

برخی کسب و کار را به معنی خرید و فروش (تجارت) می دانند، برخی پول در آوردن را کسب و کار می دانند و می نامند، برخی دیگر هر نوع مبادله و خرید و فروش تکرار شونده را کسب و کار می دانند و...؛ همانطور که می بینید تعاریف مختلفی در خصوص کسب و کار وجود دارد ولی همگی به یک موضوع مشخص اشاره دارند و آن " کسب سود و سودآوری " است.

به طور خلاصه می توان گفت: هر فعالیتی اعم از تولید و یا خرید و فروش کالا و خدمات، که با هدف درآمدزایی و کسب سود در جامعه انجام می شود را کسب و کار گویند. اما یقینا کسب و کار اهداف دیگری نیز دارد مانند اهداف اجتماعی و... .

با توجه به توضیحات فوق محرز است که مدیریت کسب و کار نیاز به علم و دانش تخصصی دارد، اصول و قواعدی دارد بنابراین برای رسیدن به موفقیت و سودآوری؛ آموزش و یادگیری و تسلط به آنها الزامی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه با همراهی وب سایت ما و دنبال کردن صفحات شبکه های اجتماعی ما، می توانید از مطالب و آموزش های ارائه شده در خصوص مسائل و موضوعات مدیریتی موجود در کسب و کار و نحوه برخورد با آنها از قبیل اصول و مبانی، تکنیک ها و تاکتیک های حوزه بازاریابی و فروش، بیزینس کوچینگ و دیجیتال بیزینس کوچینگ، دیجیتال مارکتینگ، مهارت های شخصی و... به طور مفهومی و کاربردی آشنا شوید و استفاده کنید و خود را رشد دهید. همچنین می توانید با شرکت در دوره های آموزشی تخصصی ما به این اصول و تکنیک ها مسلط شوید.


آموزش اصول و مبانی مدیریت، رشد و توسعه کسب و کار

 

آموزش اصول و مفاهیم فروش

فروش یک مهارت و تخصص است که از طریق آموزش صحیح و اصولی، می توان به تکنیک ها و تاکتیک های آن مسلط شد. اگر علاقه مند هستید که به یک متخصص فروش تبدیل شوید و با فروش محصولات و خدمات خود و یا دیگران به درآمد و سودآوری عالی برسید، آموزش و یادگیری این مهارت را از همین حالا شروع کن و در این راه سخت کوش و مصمم باش.

شروع کن...

 

آموزش اصول و مفاهیم بازاریابی

آموزش و یادگیری اصول و مفاهیم بازاریابی از مهمترین الزامات و اقدامات اولیه هر کسب و کار است؛ شما در این بخش از آکادمی با اصول و مفاهیم بازاریابی بیشتر آشنا خواهید شد و می توانید از آموزش های ارائه شده در این بخش بهره لازم را ببرید. با یادگیری و تسلط بر علم و دانش بازاریابی، می توانید راحت تر و دقیق تر به اهداف خود در فروش برسید.

شروع کن...

 

 

آموزش کوچینگ و بیزینس کوچینگ

کوچینگ یک مهارت و تخصص است که می توانید با آموزش و یادگیری صحیح آن، هم در زندگی شخصی و هم در کسب و کار خود موفق عمل کنید. با تسلط بر مهارت بیزینس کوچینگ و مفهوم جدیدتری از آن به نام دیجیتال بیزینس کوچینگ (DBC)، که ما به شما آموزش می دهیم، می توانید به کسب و کار دیگران نیز کمک کنید تا از این طریق به درآمد و سودآوری عالی برسید.

شروع کن...

 

 
تعریف کسب و کار چیست

 

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت