...با سرمایه گذاری روی خودت آینده ات رو بساز
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

به فروشگاه اینترنتی متامرفیک خوش آمدید

فروشگاه اینترنتی متامرفیکآکادمی متامرفیک در راستای اهداف و رسالت خود، اقدام به تهیه، تولید و فروش بسته ها و دوره های آموزشی آنلاین و دیجیتالی در حوزه های مدیریت، رشد فردی، مدیریت و توسعه کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، کوچینگ و بیزینس کوچینگ و دیجیتال بیزینس کوچینگ (DBC = Digital Business Coaching) می نماید. این آموزش ها به صورت موضوعاتی دسته بندی شده و به هم پیوسته ارائه خواهند شد تا علاقه مندان و دانش پذیران عزیز بتوانند به راحتی به این آموزش ها دسترسی داشته و از آنها استفاده نمایند.

یقینا آموزش های زیادی در محیط اینترنت وجود دارند اما متاسفانه همه آنها از بار علمی و عملی مناسبی برخوردار نیستند و کاربرد واقعی ندارند از اینرو، آموزش های ارائه شده در این وب سایت توسط تیم آکادمی متامرفیک که همگی از اساتید مجرب دانشگاه و از فعالین صنعت می باشند، به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی و با بهره گیری از دانش روز دنیا و با دقت و وسواس خاص، تهیه و تولید شده است. مطمئن هستیم که پس از استفاده از این آموزش ها بر این ادعا صحه خواهید گذاشت.

 


 

 

محصولات آموزشی دانلودی

با توجه به فراگیر شدن آموزش های آنلاین و دیجیتالی، بر آن شدیم تا با تهیه و تولید بسته های آموزشی پر محتوا، با کیفیت و آمیخته با علوم دانشگاهی و تجربه عملیاتی، ما نیز سهمی کوچک در اشاعه و ارتقاء دانش و مهارت داشته و به رشد و شکوفایی کشور عزیزمان کمکی کرده باشیم. علاقه مندان می توانند این آموزش های ارزشمند را تهیه، دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده نمایند.

 

دوره ها و کارگاه های آموزشی

این مرکز بنا به ضرورت و احساس نیاز، دوره ها و کارگاه‌های آموزشی را به صورت تئوری و عملی، همراه با بهترین و مجرب ترین اساتید دانشگاه ها و مدیران خوشنام صنایع، به منظور بالا بردن سطح آگاهی و مهارت های علمی و عملی در حوزه های مختلف مدیریتی، رشد فردی و توسعه کسب و کار، برگزار می نماید. با شرکت در این دوره ها و کارگاه ها، همواره در مسیر رشد و شکوفایی قرار خواهید گرفت.

 

 

محصولات آموزشی ارسالی

با توجه به سیاست های آموزشی و نیز به منظور احترام به نظر مشتری، برخی از محصولات در قالب بسته های آموزشی به صورت CD یا DVD و یا بر روی فلش مموری در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد؛ لذا در صورت تمایل شما عزیزان می توانید از این نوع محصولات آموزشی نیز استفاده نمایید و سفارش دهید.

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد ویژه خرید

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت